Ratioparts dalys Solo 70

Kaip pirkti?

Kaip pirkti prekes mūsų elektroninėje parduotuvėje:

 

1. Užsisakyti telefonu.

Išsirinkite prekes mūsų kataloge, skambinkite telefonu +370 600 05 144 ir padiktuokite pasirinktas prekes. Užsakymas bus patvirtintas, užsakymą priėmusiam asmeniui reikės nurodyti vardą, pavardę, tel. numerį ir pristatymo adresą. Prekės bus pristatytos sutartais terminais. Už perkamas prekes, kurių pristatymo terminas ilgesnis nei 7 d. gali būti paprašytas sumokėti 30-50 proc. vertės avansas. Skambučio minutės kaina - pagal jūsų mokėjimo planą skambinant į kitus LR mobilaus ryšio tinklus.

 

2. Užsisakyti el. paštu.

Atsiųskite laišką el. paštu info@e-sodotechnika.lt su nuorodomis į pasirinktas prekes, nurodykite savo vardą, pavardę, tel. numerį, pristatymo adresą. Už perkamas prekes, kurių pristatymo terminas ilgesnis nei 7 d. gali būti paprašytas sumokėti 30-50 proc. vertės avansas.

 

3. Užsisakyti elektroninėje parduotuvėje.

Užsisakyti prekes mūsų elektroninėje parduotuvėje galite perėję 5 etapus: "Krepšelis" (išsirinkę vieną, arba kelias prekes prie jų paspauskite "Į krepšelį", jei daugiau prekių nebebus, spauskite "Vykdyti pirkimą", atsidariusiame Jūsų pirkinių krepšelyje dar galite koreguoti savo prekes ir jų kiekius, kai tai padarote spauskite "Kitas žingsnis".

"Adresas". Jei esate naujas klientas užpildę pažymėtus laukus (vardas, pavardė, adresas, kuriuo reikės pristatyti prekę, pašto kodas, telefono nr.) spauskite "Prisijungti", jei jau esate registruotas vartotojas, Jums tereikia suvesti el. pašto adresą bei savo slaptažodį ir spausti "Prisijungti", atsidariusiame lange parodomi Jūsų duomenys, kuriuos esant reikalui, ar pamačius netikslumus galite pakeisti ir spauskite "Kitas žingsnis".

Atsidariusiame "Mokėjimo" lange pirmiausia nepamirškite pasirinkti pristatymo būdo t.y. "Atsiimti pačiam" arba "Pristatymas kurjeriu" ir tada rinkitės apmokėjimo būdą iš Jums siūlomų variantų t.y. "Grynais" arba per Jums tinkantį banką ir spauskite "Kitas žingsnis".

Atsidarius "Užsakymo" langui Jūs matote visą savo užsakymą ir Jūs vis dar galite viską koreguoti: ir prekes, ir pristatymo adresą, ir mokėjimo būdą, ir atsiėmimą. Toliau spauskite "Patvirtinti užsakymą", jei to nepadarysite pardavėjas greičiausiai nepamatys Jūsų užsakymo, ir Jūs nebūsite aptarnautas.

Atsidarius langui "Paruošta", reiškia, kad Jūsų užsakymas perduotas pardavėjui. Pasirinkus Jums tinkantį atsiskaitymo būdą Jums tereiks pervesti pinigus per nurodytą banką ar sumokėti grynus pinigus kurjeriui, ar pardavėjui, atsiimant pačiam prekių išdavimo vietose.

Kilus bet kokiems klausimams ar abejonėms prašome kreiptis Kontaktuose nurodytais tel. nr.

Sėkmingo apsipirkimo mūsų e-sodotechnika.lt internetinėje parduotuvėje!