Apie mus

Mūsų įmonė  UAB „RP dalys“ oficiali Vokietijos gamintojo „Ratioparts“ atstovė Lietuvoje, jau dešimtmetį tiekianti  atsargines bei eksploatacines detales sodo bei daržo technikai.

 

Esame Vokietijos įmonės „Ratioparts“, įkurtos 1986 metais ir šiuo metu sandeliuose turinčios daugiau kaip 100000 skirtingų detalių bei mazgų sodo, daržo ir miško  technikai, atstovai Lietuvoje.

 

Didėjant prekybai interneto erdvėje pradėjome bendradarbiauti su vienais iš  didžiausių sodo ir daržo technikos platintojais Lietuvoje - įmone UAB „Swedish transport technics“. Ši įmonė kitąmet švęsianti savo 25 metų veiklos jubiliejų dirba su žinomais ir patikimais užsienio partneriais, tiekiančiais aukščiausios kokybės gaminius ir paslaugas - didžiausias sodo technikos gamintojas šiaurės Europoje - prekinis ženklas STIGA 2009 metais šventęs 75 metų veiklos sukaktį, SOLO Kleinmotoren GmbH - žinomas Vokietijos sodo technikos gamintojas, pristatęs pirmąjį grandininį pjūklą 1958 m., 2008 metais paminėjęs 60 metų veiklos sukaktį.

 

Elektroninės parduotuvės e-sodotechnika.lt darbuotojai padės ir patars pirkėjui, neišeinant iš namų, išsirinkti Jam patikusį gaminį, o platus partnerio parduotuvių ir servisų tinklas suteiks maksimalų patogumą ir komfortą prižiūrint techniką visoje Lietuvoje.

{* *}