Ratioparts akcija Solo 70 Kaaz 3 metų garantija

Apie mus

Mūsų įmonė  UAB „RP dalys“ oficiali Vokietijos gamintojo „Ratioparts“ atstovė Lietuvoje, jau dešimtmetį tiekianti  aukščiausios kokybės atsargines bei eksploatacines detales sodo, daržo bei miško technikai.

 

Esame Vokietijos įmonės „Ratioparts“, įkurtos 1986 metais ir šiuo metu sandėliuose turinčios daugiau kaip 100000 skirtingų detalių sodo, daržo ir miško  technikai, atstovai Lietuvoje.

 

Didėjant prekybai interneto erdvėje pradėjome bendradarbiauti su vienais iš didžiausių sodo ir daržo technikos platintojais Lietuvoje - įmone UAB „Swedish transport technics“. Ši įmonė švenčianti savo 25 metų veiklos jubiliejų dirba su žinomais ir patikimais užsienio partneriais, tokiais kaip Stiga, Solo, Briggs&Stratton, Kaaz, Oleo-Mac, Eurosystems, Bosch, tiekiančiais aukščiausios kokybės gaminius įvairiausius poreikius turintiems vartotojams ir tinkančius visiems aplinkos darbams bet kuriuo metų laiku. Visi mechanizmai ir įrankiai išsiskiria aukšta kokybe ir nepriekaištingu efektyvumu. Didžiausias sodo technikos gamintojas šiaurės Europoje - prekinis ženklas STIGA 2019 metais švęs 85 metų veiklos sukaktį, o SOLO Kleinmotoren GmbH - žinomas Vokietijos sodo technikos gamintojas, pristatęs pirmąjį grandininį pjūklą 1958 m., 2018 metais mini 70 metų veiklos sukaktį.

 

Elektroninės parduotuvės e-sodotechnika.lt darbuotojai padės ir patars pirkėjui, neišeinant iš namų, išsirinkti Jam patikusį gaminį, o platus partnerio parduotuvių ir servisų tinklas suteiks maksimalų patogumą ir komfortą prižiūrint techniką visoje Lietuvoje.