Apie mus

Mūsų įmonė  UAB „RP dalys“ oficiali Vokietijos gamintojo „Ratioparts“ atstovė Lietuvoje , jau dešimtmetį tiekianti  atsargines bei eksploatacines detales sodo bei daržo technikai.

 

Esame Vokietijos firmos „Ratioparts“ , įkurtos 1986 metais ir šiuo metu sandeliuose turinčios daugiau kaip 100000 skirtingų detalių bei mazgų sodo, daržo ir miško  technikai , atstovai Lietuvoje.

 

Didėjant prekybai interneto erdvėje pradėjome bendradarbiauti su vienais iš  didžiausių sodo ir daržo technikos platintojais Lietuvoje- firma UAB „Swedish transport technics“. Ši firma šiemet švęsianti savo 20 metų veiklos jubiliejų dirba su žinomais ir patikimais užsienio partneriais, tiekiančiais aukščiausios kokybės gaminius ir paslaugas - didžiausias sodo technikos gamintojas šiaurės Europoje - prekinis ženklas STIGA 2009 metais šventęs 75 metų veiklos sukaktį, SOLO Kleinmotoren GmbH - žinomas Vokietijos sodo technikos gamintojas, pristatęs pirmąjį grandininį pjūklą 1958 m., 2008 metais paminėjęs 60 metų veiklos sukaktį.

 

Sukurtos naujos elektroninės parduotuvės e-sodotechnika.lt darbuotojai padės  ir patars pirkėjui, neišeinant iš namų, išsirinkti Jam patikusį gaminį, o platus partnerio parduotuvių ir servisų tinklas suteiks maksimalų patogumą ir komfortą prižiūrint techniką visoje Lietuvoje.

{* *}