Ratioparts akcija Solo 70 Kaaz 3 metų garantija

Apmokėjimas

 
Mūsų elektroninėje parduotuvėje e-sodotechnika.lt galėsite pasirinkti Jums patogiausią atsiskaitymo variantą:
 
1. Atsiskaitymas per elektroninę bankininkystę. Atsiskaityti už prekes galite naudodamiesi šiomis elektroninės bankininkystės sistemomis: Swedbank​, SEB, Luminor|DNB, Luminor|Nordea, Danske bankas, Šiaulių bankas, Medicinos bankas​, Citadelė. 
Užpildę užsakymą mūsų el.parduotuvėje e-sodotechnika.lt ir pasirinkus savo banką e-sodotechnika.lt Jus nukreips į banko puslapį ir perduos elektroninės bankininkystės sistemai duomenis apie sumą, kurią reikia mokėti. Elektroninės bankininkystės  puslapyje Jums tereiks prisijungti įprastu būdu, o sistema jau bus suformavusi mokėjimą už pasirinktas prekes, beliks tik patvirtinti mokėjimą. Patvirtinus mokėjimą, elektroninės bankininkystės puslapis užsidarys, o Jūs vėl būsite nukreiptas į e-sodotechnika.lt. Prisijungimo prie elektroninės bankininkystės duomenys naudojami tik prisijungimui prie banko puslapio, o grįžtant į elektroninę parduotuvę neperduodami.
 
2. Atsiskaitymas per Paysera. Pasirinkę atsiskaitymą per Paysera sąskaitą Jums automatiškai bus suformuotas mokėjimas. Mokėjimą patvirtinti ir atsiskaityti už prekes galėsite dviem būdais: prisijungus prie Paysera sąskaitos arba su Paysera programėle skenuojant QR kodą. Atlikus mokėjimą puslapis užsidarys, o Jūs vėl būsite nureiptas į e-sodotechnika.lt parduotuvę. Apie sėkmingai atliktą mokėjimą būsite informuoti el. paštu.
 
3. Apmokėjimas paprastu banko pavedimu (pagal išankstinę sąskaitą). Patvirtinę užsakymą mūsų el.parduotuvėje e-sodotechnika.lt , kartu su el.laišku gausite ir išankstinę sąskaitą. Pagal ją galėsite padaryti pavedimą į mūsų atsiskaitomąją banko sąskaitą, nurodytą išanksinėje sąskaitoje arba skiltyje "Kontaktai". Užsakymas bus pradėtas vykdyti tuomet, kai gausime Jūsų mokėjimą.
 
4. Atsiskaitymas išsimokėtinai pasirinkus Mokilizingą. Pasirinkę Jums priimtiną lizingo bendrovę ir užpildę elektroninę paraišką e-sodotechnika.lt sistemoje vartojimo kreditui gauti, mūsų darbuotojas per 1 (vieną) darbo dieną susisieks su Jumis telefonu ir praneš, ar su Jumis gali būti sudaryta vartojimo kredito sutartis, kokios yra siūlomos jos sąlygos bei informuos apie būtinybę el. paštu atsiųsti lizingo bendrovės reikalaujamus papildomus dokumentus. Užsakytas prekes gali priimti tik lizingo paraišką pateikęs asmuo. Tik lizingo paraišką pateikęs asmuo gali pasirašyti ir kurjerio atvežtą vartojimo kredito sutartį. Perkant prekes išsimokėtinai internetinėje parduotuvėje e-sodotechnika.lt, nereikia mokėti pradinio įnašo, jeigu to nereikalauja lizingo bendrovė. Kurjeris patikrins dokumentų kopijas pagal pateiktus originalius dokumentus, pateiks pasirašyti du vartojimo kredito sutarties egzempliorius ir perduos Jums prekes kartu su trečiuoju - Jūsų vartojimo kredito sutarties egzemplioriumi. Įvykdžius visus įsipareigojimus pagal vartojimo kredito sutartį, prekė tampa Jūsų nuosavybe.
 
5. Atsiskaitymas grynaisiais. Mokėkite už prekę tuomet, kai ją pristatysime tiesiai Jums į namus (Atsiskaitant grynaisiais pristatymo metu, taikomas +3 € mokestis už grynųjų pinigų paėmimą, atvykus kurjeriui, prašome paruošti pinigų sumą be grąžos), arba mūsų partnerių parduotuvėse, atsiimant prekę iš karto. 
 
6. Apmokėjimas banko kortele arba grynaisiais, atsiimant mūsų partnerių parduotuvėse. Apmokėkite atvykę atsiimti prekių mūsų atstovų parduotuvėse, esančiose šiuose miestuose: 

 

"Sodo technikos centras"

Pramonės pr. 11, Kaunas LT-51327

Tel.: +370 600 05144; (8-37) 26 03 76

El.paštas: kaunas@sodotechnika.lt

Darbo laikas: 

I-V : 9 - 18 

VI : 10 - 14 

 

Žemaitės g. 32, Šiauliai LT-76342

Tel.: +370 687 12841

El. paštas: siauliai@sodotechnika.lt 

Darbo laikas:

I-V : 9 - 18

VI : 9 – 14  

 

Verkių g. 44 D korpusas 84 sekcija (Medžio centras), Vilnius LT-09109

Tel.: +370 616 56463

El. paštas: vilnius@sodotechnika.lt
Darbo laikas:
I-V : 9 - 18
VI : 10 - 14