Ratioparts dalys Solo 70

Apmokėjimas

 

 
Mūsų elektroninėje parduotuvėje e-sodotechnika.lt galėsite pasirinkti Jums patogiausią atsiskaitymo variantą:
 
1. Atsiskaitymas per elektroninę bankininkystę. Atsiskaityti už prekes galite naudodamiesi šiomis elektroninės bankininkystės sistemomis: Swedbank​, SEB, Luminor|DNB, Luminor|Nordea, Danske bankas, Šiaulių bankas, Medicinos bankas​, Citadelė. 
Užpildę užsakymą mūsų el.parduotuvėje e-sodotechnika.lt ir pasirinkus savo banką e-sodotechnika.lt Jus nukreips į banko puslapį ir perduos elektroninės bankininkystės sistemai duomenis apie sumą, kurią reikia mokėti. Elektroninės bankininkystės  puslapyje Jums tereiks prisijungti įprastu būdu, o sistema jau bus suformavusi mokėjimą už pasirinktas prekes, beliks tik patvirtinti mokėjimą. Patvirtinus mokėjimą, elektroninės bankininkystės puslapis užsidarys, o Jūs vėl būsite nukreiptas į e-sodotechnika.lt. Prisijungimo prie elektroninės bankininkystės duomenys naudojami tik prisijungimui prie banko puslapio, o grįžtant į elektroninę parduotuvę neperduodami.
 
2. Atsiskaitymas per Paysera. Pasirinkę atsiskaitymą per Paysera sąskaitą Jums automatiškai bus suformuotas mokėjimas. Mokėjimą patvirtinti ir atsiskaityti už prekes galėsite dviem būdais: prisijungus prie Paysera sąskaitos arba su Paysera programėle skenuojant QR kodą. Atlikus mokėjimą puslapis užsidarys, o Jūs vėl būsite nureiptas į e-sodotechnika.lt parduotuvę. Apie sėkmingai atliktą mokėjimą būsite informuoti el. paštu.
 
3. Apmokėjimas paprastu banko pavedimu (pagal išankstinę sąskaitą). Patvirtinę užsakymą mūsų el.parduotuvėje e-sodotechnika.lt , kartu su el.laišku gausite ir išankstinę sąskaitą. Pagal ją galėsite padaryti pavedimą į mūsų atsiskaitomąją banko sąskaitą, nurodytą išanksinėje sąskaitoje arba skiltyje "Kontaktai". Užsakymas bus pradėtas vykdyti tuomet, kai gausime Jūsų mokėjimą.
 
 
4. Atsiskaitymas grynaisiais. Mokėkite už prekę tuomet, kai ją pristatysime tiesiai Jums į namus (Atsiskaitant grynaisiais pristatymo metu, taikomas +3 € mokestis už grynųjų pinigų paėmimą, atvykus kurjeriui, prašome paruošti pinigų sumą be grąžos), arba mūsų partnerių parduotuvėje Kaune, atsiimant prekę iš karto. 
 
Vyraujant sudėtingai COVID-19 situacijai šalyje šiuo metu atsiskaitymas grynaisiais pinigais negalimas.

Apmokėjus už užsakymą pavedimu, prekes galima atsiimti:
 
"Sodo technikos centras"

Pramonės pr. 11, Kaunas LT-51327

Tel.: +370 600 05144; (8-37) 26 03 76

El.paštas: kaunas@sodotechnika.lt

Darbo laikas: 

I-V : 9 - 14